PROBAT 05 III

Probat 1868’den bu yana kahvenin işlenmesinde öncü çözümler sunan bir markadır. Kahve kavurma işlemi de temiz ve özenli çalışma koşulları gerektirir. Tüm bu işlemleri titizlikle yapabilmek için dünyanın en eski ve güvenilir markası olan Probat’ı tercih ettik.

 

CROPSTER

Bu yazılım, kavurucular için yolu aydınlatan ışık görevi görür. Kahve çekirdeğinin sıcaklık değişimini, artış hızını, dönüşüm evrelerini en ince ayrıntısına kadar grafiksel olarak görselleştirir. Referans atadığımız grafiği takip ederek sürekli aynı profilde kavurmalar yapmamızı sağlar.

 

NEM ÖLÇER WILE 55

Yeşil kahve çekirdeğinin her bir tanesi için nem indeksi sağlar.

 

MAHLKONIG

1924’ten bu yana kahve öğütücüleri tasarlayıp üreten bir Alman markasıdır. Biz iki farklı öğütücüsünü kullanmaktayız.

 

EK43T

Premium çelik kaplama güçlü dişlileri çekirdeği istenilen ayarda geride minimum toz bırakarak öğütür. 0-16 arası birçok farklı öğütme ayarı çekirdeğin aromasını en iyi şekilde çıkarmasını sağlar.

 

E65S ESPRESSO GRINDER

Single orijin çekirdeklerden mükemmel espressoyu elde etmek için kolay ve hassas bir öğütme sağlar.

 

LA MARZOCCO STRADA EP

1927 yılında İtalya’da espresso makinesi tasarlamaya başlayan köklü bir markadır. Her bir müşteri için özel olarak tasarlanan el yapımı makineler üretir. Strada EP modeli elektronik pedal, basınç programlama ve kaydetme özelliklerine sahiptir. Mükemmel tad dengesini yakaladığımız espressoyu aynı kalitede içmemiz için profil kaydı sağlar.

 

MARCO ECOSMART PB10 HD

V60, Chemex, Aeropress vb demleme yöntemleri için istenilen sıcaklıkta suyu daima hazır bulundurur.

 

Fatura Adresi

×

Choice Billing Address

×