“Nitelikli Kahve İçebilmeniz İçin Keyifli Ortamlar Hazırlıyoruz”
 
İki yatırımcı arkadaşın kahveye olan tutkularını ticari olarak hayata geçirme fikirleriyle başladı yolculuğumuz. Bir yıla yakın ön hazırlık sürecinden sonra 1 Mayıs 2016’da Ankara Bahçelievler’de mütevazı bir kahve dükkanı olarak hayat bulduk. Bu yolda sizlere sunduğumuz her ürünü malzeme-içerik kalitesinden ödün vermeden özgün reçetelerle hazırlamayı amaç edindik.

Aynı yıl ‘Kendi mutfağımıza almayacağımız hiçbir malzemeyi “Ror Mutfak” a da almayacağız’ mottosuyla özenle seçilmiş malzemelerden katkısız, reçetesi bize ait, tatlı ve tuzlu ürünlerimizi üretmek için “Ror Mutfak” ı faaliyete geçirdik.

Zamanla sizlerin talepleri doğrultusunda güncellenen menümüzde bize özel soğuk ve sıcak içeceklere yer verdik. Sürekli kendini yenilemeye ve geliştirmeye açık anlayışımızla bu yolda sizlerle birlikte yürümeye devam ediyoruz.

Peki Biz Kimiz?

Ortaklarından Alper LARÇIN uzun yıllar boyunca kahve sektörünün içinde bulunmuş ve edindiği tecrübelerle kendi yolunda ilerlemeye karar vermiştir. SCAE sertifika programlarına katılıp Barista Foundation, İntermediate ve Professionel lisanslarını tamamlamıştır. Baristalığın yanı sıra Roasting eğitimlerine de katılarak Foundation ve İntermediate sertifika programlarını da başarıyla tamamlamıştır. Halen Ror Cafe Roastery’nin kavurucusudur. Ziyaattin Fatih YÜCEL Ror Cafe Roastery’nin finansal kısmının yönetimiyle ilgilenmektedir. Kurtuluş SİNAN ise Ror Cafe Roastery’e Ocak 2020 tarihinde Yönetici Ortak olarak katılmıştır. 2022 yılına geldiğimizde ise üç mağaza ve bir imalathane olmak üzere sizlere dört lokasyonda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Fatura Adresi

×

Choice Billing Address

×