“Nitelikli Kahve İçebilmeniz İçin Keyifli Ortamlar Hazırlıyoruz”
 
    Yolculuğumuz 1 Mayıs 2016’da Ankara Bahçelievler’de mütevazı bir kahve dükkanı olarak başladı. Bu yolculukta sizlere sunduğumuz her ürünü malzeme-içerik kalitesinden ödün vermeden özgün reçetelerle hazırlamayı amaç edindik.
    Aynı yıl ‘Kendi mutfağımıza almayacağımız hiçbir malzemeyi “Ror Mutfak” a da almayacağız’ mottosuyla özenle seçilmiş malzemelerden katkısız, reçetesi bize ait, tatlı ve tuzlu ürünlerimizi üretmek için “Ror Mutfak” ı faaliyete geçirdik.
    Zamanla sizlerin talepleri doğrultusunda güncellenen menümüzde bize özel soğuk ve sıcak içeceklere yer verdik. Sürekli kendini yenilemeye ve geliştirmeye açık anlayışımızla bu yolda sizlerle birlikte yürümeye devam ediyoruz.

Peki Biz Kimiz?

    Ortaklarımızdan Alper LARÇIN uzun yıllar boyunca kahve sektörünün içinde bulunmuş ve edindiği tecrübelerle kendi yolunda ilerlemeye karar vermiştir. SCAE sertifika programlarına katılıp Barista Foundation, İntermediate ve Professionel lisanslarını tamamlamıştır. Baristalığın yanı sıra Roasting eğitimlerine de katılarak Foundation ve İntermediate sertifika programlarını da başarıyla tamamlamıştır. Halen Ror Cafe Roastery’nin kavurucusudur.
    Ortaklarımızdan Kurtuluş SİNAN ise çeşitli uluslararası firmalarda yöneticilik kariyerinden sonra Ror Cafe Roastery’e fiilen Ocak 2020 tarihinde Yönetici Ortak olarak katılmıştır. Kendisi Firmamızın finans, muhasebe, bankacılık ilişkileri ve şubelerin idari ve teknik konularıyla ilgilidir.
2023 yılına geldiğimizde ise üç mağaza ve bir imalathane olmak üzere sizlere dört lokasyonda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Fatura Adresi

×

Choice Billing Address

×